ok serwis biuro podróży

Szukasz informacji na temat biur podróży? W dziale podróże znajdziesz opinie i informacje na temat Ok Serwis Biuro Podróży


 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Wycieczka po Polsce śladami korupcji
  "Argentyna ma tango, Wiedeń dobrą kawę, chcielibyśmy, aby UNESCO uznało naszą korupcję za światowe dziedzictwo kultury" - ironizuje agencja Corrupt Tour, która organizuje wycieczki śladami najgłośniejszych afer łapówkarskich w Czechach. W naszym kraju taki rodzaj turystyki dałby utrzymanie kilku biurom podróży. Oto przewodnik po naszych rodzimych plenerach i wnętrzach, które były świadkami największych afer korupcyjnych.
 • Prawie jak Dolina Krzemowa
  Dotacje dla e-biznesów miały zbudować polską Dolinę Krzemową. I rzeczywiście pomogły sfinansować powstanie blisko 1,6 tysiąca portali, serwisów, aplikacji i rozwiązań internetowych. Tyle że wielkich dokonań brak.
 • Wakacje droższe niż samochód. Jedziesz?
  Biura podróży przygotowały naprawdę wyjątkową ofertę. Ekskluzywne wycieczki po 50 tysięcy złotych od osoby. Co ciekawe, cieszą się wzięciem.
 • Grecja
  Ci, którzy wykupili wczasy w krajach strefy euro, z niepokojem obserwują kurs tej waluty. Ci, którzy dopiero planują wakacje, gorączkowo szukają ofert last minute. W tym roku, by wyjechać na zagraniczne wakacje, trzeba się wykosztować. Chyba że spróbuje się czegoś zupełnie innego...
 • Turystów już nie interesuje cena wycieczki
  Polacy coraz mniej ufają biurom podróży. Od początku roku niewypłacalność lub upadłość ogłosiło już dziewięciu touroperatorów. To najgorszy rok w historii branży.
 • Jacek Cichocki
  Nic się nie ukryje przed wścibskim okiem paparazzi! Tym razem pecha miał szef MSW Jacek Cichocki. Wyszło na jaw, że rządowy mercedes ma specjalne zadanie o poranku…
 • Młodzi myśleli, że znaleźli pracę marzeń, szybko jednak okazywało się, że trafiali do maszynek, które wyciskały ich jak cytryny
  Zakupy grupowe zdobyły miliony zwolenników. Grupoklony w Polsce wyrastały jak grzyby po deszczu. Młodzi myśleli, że znaleźli pracę marzeń, szybko jednak okazywało się, że trafiali do maszynek, które wyciskały ich jak cytryny.
 • Edward Gierek
  Edward Gierek bohaterem roku? Stworzył dobrobyt – mówią jedni. – Rodem z Tirany – ripostują inni. Jak było naprawdę? Biednie i bez szans na rozwój. Ceny rosły, płace spadały
 • Antoni Macierewicz
  Do ostrego starcia doszło w Radiu ZET między politykami różnych partii. Zaczęło się, gdy Jacek Protasiewicz z PO przytoczył dowcip, który usłyszał o Macierewiczu: "Przychodzi poseł o imieniu Antoni do lekarza, a lekarz mówi: No, nareszcie!".
 • Jarosław Kaczyński
  "Newsweek" przeanalizował partyjne dokumenty za ubiegły rok. Okazuje się, że PiS płaci milion złotych rocznie na ochronę Jarosława Kaczyńskiego, drugi milion zdaniem tygodnika trafił do zaprzyjaźnionej firmy.
 • Według ostatniego raportu przygotowanego przez serwis Wczasopedia.pl ceny wycieczek zagranicznych w ostatnim tygodniu spadły średnio o 13 zł. Największe obniżki nastąpiły w wyjazdach na popularną wśród Polaków Kretę. Obecnie płaci się za nie średnio 70 zł mniej niż tydzień wcześniej, czyli ok. 3,2 tys. zł za osobę.
 • Badanie CBOS pokazuje, że PO odzyskuje siły, a PiS nie ma szans na przejęcie władzy w kraju.Zwiększa się bowiem przewaga ugrupowania Donalda Tuska nad konkurencją
 • Samolot - zdjęcie ilustracyjne
  Profesjonalni łowcy są w stanie kupić bilet na samolot nawet o 50 proc. taniej. Potrzebują do tego jedynie urządzenia z dostępem do internetu.
 • Plaża na wyspie Cebu
  Właściciele obiektów oszczędzają na inwestycjach, biura nie potrafią negocjować korzystnych cen
 • firma
  Czy firmy mogą liczyć na bonusy w bankach? Oczywiście! Zakładając konto, czeka na nie pakiet usług, do którego należą np. pomoc medyczna, prawda czy zniżki ubezpieczeniowe. Przyjrzyjmy się temu bliżej i sprawdźmy, na jakich usługach można zaoszczędzić, zakładając konto firmowe w poszczególnych bankach?
 • Wiceminister cyfryzacji Małgorzata Olszewska
  Kto powiedział, że urzędnik musi pracować za biurkiem? Na pewno nie była już wiceminister cyfryzacji Małgorzata Olszewska. Na podróże za pieniądze podatników wydała prawie 400 tysięcy złotych. Kierunków jej wyjazdów nie powstydziłoby się żadne biuro podróży. Paragwaj, Dominikana, Zimbabwe, Korea Południowa, Dubaj...