PKP bilety weekendowe

PKP - informacje o sytuacji na PKP - nowe rozkłady, remonty dworców - wszystko o PKP co chciałbyś wiedzieć - PKP Bilety Weekendowe


 • DZIENNIK opracował przewodnik po świątecznych promocjach PKP
  Od niedzieli obowiązuje nowy rozkład jazdy PKP. Ceny biletów się nie zmieniły, ale planując wyjazd z wyprzedzeniem albo korzystając z promocji, których kolej proponuje naprawdę sporo, można na podróży zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Zniżek jest tak dużo, że przed pójściem do kasy warto zerknąć do internetu na strony PKP. DZIENNIK opisuje te najpopularniejsze.
 • Będzie więcej pociągów w długi weekend
  Jeśli panujesz dojechać pociągiem na długi weekend w góry lub nad morze, nie musisz się martwić, że nie znajdziesz miejsca w przedziale. PKP Intercity zapewnia, że na majówkę dojadą wszyscy chętni, bo firma podstawi dodatkowe składy.
 • Samolotem taniej niż pociągiem
  Brudne dworce, stare, zatłoczone i wiecznie spóźniające się pociągi - oto, jak wygląda polska kolej. Czy jest alternatywa dla podróży po torach? Najlepiej wybrać samolot, bo nowa promocja LOT-u sprawia, że każdego będzie stać na podniebne wojaże.
 • "Bzdura, bzdura, bzdura! Brednie, brednie, brednie!"
  Wielka kłótnia na radiowej antenie. Rzecznik rządu Paweł Graś starł się z Mariuszem Błaszczakiem, szefem klubu parlamentarnego PiS. Politycy skrzyżowali rękawice w sprawie śledztwa smoleńskiego.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Gen. Sławomir Petelicki
  Europoseł Marek Siwiec ma wątpliwości związane ze śmiercią gen. Sławomira Petelickiego. "Będzie mi brakowało prawdy o tej tragedii" - mówi między innymi.
 • Pasażerowie w pociągu
  Wcześniej - taniej, później - drożej. Kolejarze zachęcają do szybkich decyzji w sprawie kupna biletu. PKP Intercity ogłosiło właśnie cennik biletów na przyszły rok. W podstawowym cenniku bilety na wszystkie połączenia drożeją o kilka procent.
 • Jarosław Kaczyński
  "Newsweek" przeanalizował partyjne dokumenty za ubiegły rok. Okazuje się, że PiS płaci milion złotych rocznie na ochronę Jarosława Kaczyńskiego, drugi milion zdaniem tygodnika trafił do zaprzyjaźnionej firmy.
 • Leszek Balcerowicz
  Żadna partia polityczna nie przedstawiła programu, którego wcielenie w życie zapobiegałoby trwałemu spowolnieniu polskiej gospodarki. Niemal wszyscy mówią tylko, na co będą wydawać pieniądze – przekonuje Leszek Balcerowicz.
 • Adam Hofman
  "Jak się tak zachowuje, to się sam prosi, żeby go nagrać" - słuchać w tle minutowego nagrania z Madrytu, pokazującego m.in. Adama Hofmana. Zdaniem serwisu fakt.pl, który ujawnił film, poseł PiS, zawieszony w partii w związku z tą wyprawą, zachowywał się skandalicznie.